Menu

Twój sukces w naszym centrum
Womak Holding

Thespian
Historia firmy

2017.06.09

Otwarcie Tarasów Grabiszyńskich we Wrocławiu

2017.01.20

Zmiana siedziby firmy - Pl. Powstańców Śląskich 1

2016.10.06     

Otwarcie Galerii Pilczyckiej we Wrocławiu

2015.12.01

Rozpoczęcie inwestycji Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu

2012.06.06

Otwarcie Kula Bowling & Club

2009.11.26

Otwarcie Galerii Nowy Świat w Rzeszowie

2007.01.18

Otwarcie Centrum Handlowego Viktor w Olsztynie

2005.02.24

Rozpoczęcie inwestycji Nowy Świat w Rzeszowie

2004.11.12

Otwarcie Centrum Handlowego Viktor we Wrocławiu

2004.05.14

Otwarcie Centrum Handlowego Viktor w Poznaniu

2003.01.14

Założenie firmy Womak

O nas

Womak Holding SA stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku już od 15 lat, w której skład wchodzą m.in. spółki Womak Alfa, Womak Omega, Womak Gamma i Womak Lambda. Grupa Womak jest właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce, m.in. w Rzeszowie, Olsztynie i Poznaniu, jednak głównym polem działalności, pozostaje Wrocław.

Szeroki portfel nieruchomości zapewnia bogatą ofertę najmu, ze względu na zróżnicowanie obiektów - od 2 do 24 tysięcy m². Grupa specjalizuje się w realizacji procesów budowy, komercjalizacji i zarządzaniu obiektami handlowymi. Zespół młodych pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju. Celem grupy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni na miarę oczekiwań klientów oraz zapewnienie bezpiecznych i przewidywalnych realizacji biznesowych. 

 

Misja

misja

Naszą misją jest wpływanie na przestrzeń przez realizację ciekawych architektonicznie projektów i kreowanie miejsc dla handlu, ludzi i miasta. 

Chcemy, aby nasze projekty dawały pracownikom szansę rozwoju, uwzględniały aspekty ekologiczne oraz nawiązywały do nowych trendów poprzez swoje funkcje, ofertę i wykonanie.

wizja

Twój sukces w naszym centrum

wartości

Wartości, którymi kierujemy się zarówno we współpracy z naszymi pracownikami i kontrahentami to PROFESJONALIZM, ROZWÓJ, PASJA, WYJĄTKOWOŚĆ I WSPÓŁPRACA.

Działalność społeczna

Społeczne zaangażowanie Womak Holding przejawia się nie tylko  licznych akcjach charytatywnych (wsparcie Fundacji Marzenie), ale także w aktywnym wspieraniu wydarzeń kulturalnych w ramach mecenatu nad europejską spółką pożytku publicznego OP ENHEIM. Organizacja ta skupia się na projektach kulturalno – artystycznych, nawiązując jednocześnie dialog polsko – niemiecki (w 2017: koncert Riccardo Del Fra, otwarcie OP ENHEIM Summer Residence, OSSA, spotkania autorskie).

W Womak współpracujemy z lokalnymi społecznościami: ze szkołami położonymi przy naszych centrach handlowych, czy też radami osiedli sponsorując takie wydarzenia jak pikniki sąsiedzkie. W naszych projektach zwracamy szczególną uwagę na społeczne i indywidualne  potrzeby mieszkańców. Kształtujemy przestrzeń w taki sposób, by stwarzać im miejsce i okazję do wspólnego spędzania czasu. To podejście i zwrócenie szczególnej uwagi na ekologię zmotywowało nas do rozpoczęcia prac nad ogrodami Womak. Obecnie projektujemy je w naszym najnowszym centrum handlowym – Tarasach Grabiszyńskich.

Dbamy o środowisko naturalne przez korzystanie z lokalnych materiałów i dostawców, tym samym nie tylko wspieramy rodzimy biznes, ale również ograniczamy transport i tym samym zanieczyszczenie otoczenia. Ekologiczne i energooszczędne komponenty, zastosowanie światła dziennego, redukcja zużycia wody i energii – wszystko to jest immanentną cechą naszych realizacji. Zawsze weryfikujemy przestrzeganie praw pracowniczych do ostatniego podwykonawcy, by na naszych budowach było jak najbezpieczniej.

Nasze pasje

Jako zespół pracowników Womak Holding dzielimy po części pasje sportowe z naszymi partnerami i klientami naszych centrów handlowych, którym oprócz urozmaiconej oferty handlowej proponujemy również bogatą ofertę eventów i okolicznościowych imprez, pokazów i wystaw o różnej tematyce organizowanych regularnie i cyklicznie. Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia inicjując lub włączając się w akcje promocyjne naszych partnerów m.in. Fitness Calypso, Akademia Judo, KULA Bowling&Club.