Piszą o nas w Retailnet: Womak stawia na długoterminowe relacje

Womak Holding mimo trwającej epidemii podpisuje kolejne umowy najmu i buduje nowe obiekty.

O relacjach z najemcami i zarządzaniu w czasach pandemii mówi w rozmowie z Retailnet Anna Bielenda, Dyrektor Operacyjny ds. Małych Centrów Handlowych:

Sprawdzamy, analizujemy i podejmujemy działania. Społeczność obiektu to nie tylko klienci, ale także najemcy.

Dziś jako grupa Womak możemy stwierdzić, że z całej tej sytuacji udało nam się wyjść nie tylko z ogromną wiedzą na przyszłość, ale także ze wzmocnieniem partnerskich relacji z kontrahentami.

Nie unikamy rozmów, analizujemy przedstawiane problemy starając się znaleźć ich źródło, szukamy wspólnych rozwiązań. Takie podejście oczywiście wymaga kompromisów z obu stron, inaczej mamy z góry pisane niepowodzenie

Więcej czytaj na Retailnet pod tym linkiem.

Projekt Swoja Olimpia od samego początku miał być realizowany w dwóch etapach i tak jak zaplanowaliśmy, pomimo trwającej epidemii, idziemy zgodnie z harmonogramem. Poszukujemy do współpracy przede wszystkim branży gastronomicznej, a także usługowej, dedykowanej dla specyfiki tej lokalizacji

Pierwszy etap centrum na wrocławskich Swojczycach zostanie oddany w IIQ przyszłego roku. Operatorem spożywczym jest Lidl, który w praktyce został wybrany przez okolicznych mieszkańców, jako najbardziej oczekiwany operator spożywczy w tym miejscu w przeprowadzonych badaniach marketingowych przed rozpoczęciem realizacji projektu. Na tym etapie pojawi się również m.in. piekarnia, sklep mięsny czy też salon prasowy. Chcemy, aby ten obiekt zaspokajał w pełni potrzeby mieszkańców, dlatego też oprócz możliwości zrobienia codziennych zakupów, na wyższych kondygnacjach obiektu pojawi się przedszkole, przychodnia z bogatą ofertą specjalistów, usługi branży beauty, a także powierzchnie biurowe.

Więcej czytaj na Retailnet pod tym linkiem

Pełny artykuł zobaczycie tutaj