Dział komercjalizacji

Skontaktuj się z nami

Womak Holding SA

ul. Grabiszyńska 240 lok 2.5
53-235 Wrocław, Polska

Uprzejmie prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji  dotyczącej Spółki na wskazany powyżej adres z dopiskiem Centrum Tarasy Grabiszyńskie.

NIP 897-177-27-32
KRS 0000634966
REGON 021488590

Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy
Kapitał zakładowy 35 090 717,00 zł opłacony w całości

tel. +48 71 343 39 50
Fax: +48 71 343 35 90

E-mail: womak@womak.pl

Dział Office:

Office
Manager

Anna Gottfried

Office
Manager

tel: 71 343 39 50 anna.gottfried@womak.pl
Asystent Biura

Adam Hyś

Asystent Biura

tel. 71 343 39 50 adam.hys@womak.pl
Młodszy specjalista ds. administracji

Julia Szopna

Młodszy specjalista ds. administracji

tel. 71 343 39 50 julia.szopna@womak.pl
Asystentka Biura

Patrycja Bryk

Asystentka Biura

tel. 71 343 39 50 patrycja.bryk@womak.pl

Dział Zarządzania Obiektami:

Dyrektor
Operacyjny

Anna Bielenda

Dyrektor
Operacyjny

anna.bielenda@womak.pl
Zarządca Obiektu

Aleksandra Garbacz

Zarządca Obiektu

tel: 530 632 669 aleksandra.garbacz@womak.pl
Zarządca Obiektu

Kamil Muraszkowski

Zarządca Obiektu

tel: 605 880 233 kamil.muraszkowski@womak.pl
Zarządca Obiektu

Kornelia Włodarczyk

Zarządca Obiektu

tel. 601 656 948 kornelia.wlodarczyk@womak.pl

Dział Techniczny:

Dyrektor
Działu Technicznego

Piotr Zalewski

Dyrektor
Działu Technicznego

piotr.zalewski@womak.pl
Koordynator ds. Technicznych

Paulina Wieczorek

Koordynator ds. Technicznych

tel. 530 609 185 paulina.wieczorek@womak.pl
Koordynator ds. Technicznych

Wojciech Gandecki

Koordynator ds. Technicznych

tel. 519 609 846 wojciech.gandecki@womak.pl

Dział Komercjalizacji:

Manager
ds. Komercjalizacji

Patrycja Taube

Manager
ds. Komercjalizacji

tel: 519 609 833 patrycja.taube@womak.pl
Asystentka ds. Najmu

Dominika Alenowicz

Asystentka ds. Najmu

tel. 605 880 243 dominika.alenowicz@womak.pl

Marketing/ Kontakt dla prasy:

Marketing Manager

Krzysztof Jabłoński

Marketing Manager

tel: 601 656 903 krzysztof.jablonski@womak.pl

Zarząd Spółek Womak:

Członek Zarządu

Katarzyna Puźniak

Członek Zarządu

Członek Zarządu

Sebastian Moskal

Członek Zarządu