Dział komercjalizacji

Skontaktuj się z nami

Womak Holding SA

ul. Grabiszyńska 240 lok 2.5
53-235 Wrocław, Polska

Uprzejmie prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji  dotyczącej Spółki na wskazany powyżej adres z dopiskiem Centrum Tarasy Grabiszyńskie.

NIP 897-177-27-32
KRS 0000634966
REGON 021488590

Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy
Kapitał zakładowy 35 090 717,00 zł opłacony w całości

tel. +48 71 343 39 50
Fax: +48 71 343 35 90

E-mail: womak@womak.pl

Dział Office:

Office
Manager

Anna Gottfried

Office
Manager

tel: 71 343 39 50 anna.gottfried@womak.pl
Młodszy Specjalista ds. administracji

Adam Hyś

Młodszy Specjalista ds. administracji

tel. 71 343 39 50 adam.hys@womak.pl
Specjalista ds. administracji

Julia Szopna

Specjalista ds. administracji

tel. 71 343 39 50 julia.szopna@womak.pl
Asystentka Biura

Milena Ciosek

Asystentka Biura

tel. 71 343 39 50 milena.ciosek@womak.pl

Dział Zarządzania Obiektami:

Dyrektor
Operacyjny

Anna Bielenda

Dyrektor
Operacyjny

anna.bielenda@womak.pl
Zarządca Obiektu

Kamil Muraszkowski

Zarządca Obiektu

tel: 605 880 233 kamil.muraszkowski@womak.pl
Zarządca Obiektu

Bartłomiej Korek

Zarządca Obiektu

tel. 601 656 948 bartlomiej.korek@womak.pl
Zarządca Obiektu

Adrian Misiura

Zarządca Obiektu

tel. 530 632 669 adrian.misiura@womak.pl

Dział Techniczny:

Dyrektor
Działu Technicznego

Piotr Zalewski

Dyrektor
Działu Technicznego

piotr.zalewski@womak.pl
Koordynator ds. Technicznych

Paulina Staniszewska

Koordynator ds. Technicznych

tel. 530 609 185 paulina.staniszewska@womak.pl
Koordynator ds. Technicznych

Jakub Babczyński

Koordynator ds. Technicznych

tel. 537 983 064 jakub.babczynski@womak.pl
Koordynator ds. Technicznych

Robert Jakóbczyński

Koordynator ds. Technicznych

tel. 519 609 846 robert.jakobczynski@womak.pl

Dział Komercjalizacji:

Specjalista ds. komercjalizacji

Dominika Böhnke

Specjalista ds. komercjalizacji

tel. 605 880 243 dominika.boehnke@womak.pl
Manager ds. Komercjalizacji

Anna Nowicka

Manager ds. Komercjalizacji

+48 570 793 717 anna.nowicka@womak.pl

Marketing/ Kontakt dla prasy:

Marketing Manager

Krzysztof Jabłoński

Marketing Manager

tel: 601 656 903 krzysztof.jablonski@womak.pl
Marketing Manager

Maciej Masłowski

Marketing Manager

tel. 502 810 272 maciej.maslowski@womak.pl

Zarząd Spółek Womak:

Członek Zarządu

Katarzyna Puźniak

Członek Zarządu

Prezes Zarządu

Sebastian Moskal

Prezes Zarządu