Dział komercjalizacji

19 lat na rynku

Naszą misją jest wpływanie na przestrzeń przez realizację ciekawych architektonicznie projektów i kreowanie miejsc dla handlu, ludzi i miasta.

Chcemy, aby nasze projekty dawały pracownikom szansę rozwoju, uwzględniały aspekty ekologiczne oraz nawiązywały do nowych trendów poprzez swoje funkcje, ofertę i wykonanie.

Twój sukces w naszym centrum

Wartości, którymi kierujemy się zarówno we współpracy z naszymi pracownikami i kontrahentami to PROFESJONALIZM, ROZWÓJ, PASJA, WYJĄTKOWOŚĆ I WSPÓŁPRACA.

Womak Holding SA stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku już od ponad 15 lat, w której skład wchodzą m.in. spółki Womak Alfa, Womak Omega, Womak Gamma i Womak Lambda. Grupa Womak jest właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce, m.in. w Rzeszowie, Olsztynie i Poznaniu, jednak głównym polem działalności, pozostaje Wrocław.

Szeroki portfel nieruchomości zapewnia bogatą ofertę najmu, ze względu na zróżnicowanie obiektów – od 2 do 24 tysięcy m². Grupa specjalizuje się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, komercjalizacji i administrowaniu obiektami handlowymi. Zespół młodych pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju. Celem grupy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni na miarę oczekiwań klientów oraz zapewnienie bezpiecznych i przewidywalnych realizacji biznesowych.

Historia firmy

2021

13 maja
Otwarcie I etapu SWOJA Olimpia we Wrocławiu

2018

5 grudnia
Otwarcie Mińska 58 we Wrocławiu

2017

6 czerwiec
Otwarcie Tarasów Grabiszyńskich we Wrocławiu

2016

06 październik
Otwarcie Galerii Pilczyckiej we Wrocławiu

2015

01 grudzień
Rozpoczęcie inwestycji Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu

2012

06 czerwiec
Otwarcie Kula Bowling & Club

2011

1 listopad
Zmiana siedziby firmy - Pl. Powstańców Śląskich 1

2009

26 listopad
Otwarcie Galerii Nowy Świat w Rzeszowie

2007

18 styczeń
Otwarcie Centrum Handlowego Viktor w Olsztynie

2005

24 luty
Rozpoczęcie inwestycji Nowy Świat w Rzeszowie

2004

12 listopad
Otwarcie Centrum Handlowego Viktor we Wrocławiu

2004

14 maj
Otwarcie Centrum Handlowego Viktor w Poznaniu

2003

14 styczeń
Założenie firmy Womak