Biedronki Premium otworzyły się w dwóch lokalizacjach Womak

W piątek, 28 września br., o godz. 7:00 zostały otwarte dwa nowe sklepy Biedronka we Wrocławiu – przy ul. Grabiszyńskiej 240 w Tarasach Grabiszyńskich i ul. Dokerskiej 2A w Galerii Pilczyckiej Viktor. Klienci znajdą w nich stoiska z bogatym wyborem świeżych mięs, wędlin, serów i wyrobów garmażeryjnych.

Powierzchnia sali sprzedaży sklepu przy ul. Grabiszyńskiej 240 wynosi ok. 1000 m2, a sklepu przy ul. Dokerskiej 2A ok. 800 m2. W pierwszym z nich znajduje się 5 kas, a w drugim 4 kasy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w nowych placówkach sieć oferuje poszerzony asortyment produktów świeżych – mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych – eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach.

Nowe placówki w centrach handlowych we Wrocławiu to dwie spośród pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklepy zostały przez nas przygotowane do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówki wyróżniają się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedne z nielicznych, posiadają oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki – mówi Paweł Stolecki, Dyrektor Operacyjny Makroregionu w Jeronimo Martins Polska.