Pełna ekologiczna mobilizacja – Sąsiedzkie Sadzenie Drzew

Chcemy, żeby nasze centra handlowe stanowiły ogniska integracji i spędzania wolnego czasu naszych klientów. Ekologia jest ideą, którą wspieramy całym sercem. Dlatego 13 kwietnia zorganizowaliśmy event Sąsiedzkie Sadzenie Drzew na terenie Centrum Handlowego Mińska 58 we Wrocławiu.

Do akcji zaprosiliśmy Radę Osiedla Muchobór Wielki, Straż Miejską, a także Stowarzyszenie Grupa Ratuj, która zachęca do adopcji szczekających czworonogów. Pomimo zimnej pogodowej aury mieszkańcy chętnie uczestniczyli w wydarzeniu przy grillowej atmosferze i kuflu rzemieślniczego piwa serwowanego przez naszego Najemcę Kraftownię Muchobór. Nie zabrakło również słodkości dla najmłodszych, nawet sami skusiliśmy się na  watę cukrową, częściej niż chcielibyśmy przyznać.

Takie inicjatywy to przykład dobrej współpracy z partnerami dla czegoś większego od nas samych. Najlepszą promocją są zaangażowani w przedsięwzięcie najemcy i nasi klienci, których łączy z nami wspólna sprawa. Razem stworzyliśmy na terenie centrum minipark, w którym przyjemnie będzie posiedzieć w cieniu posadzonych przez nas wszystkich wspólnie  drzew.